Kitap Siteleri ( Kitap Satan Siteler )

0
343
kitap satan siteler
kitap satan siteler

Kitap Siteleri

Kitap siteleri üşengeç dünyamızın yoldaşı, vitaminsiz cüzdanımızın ise can dostudur. Ucuz kitap al kargo bedava ibaresini görmeye dursun insan, hemen bir kitaba sarılası geliyor ( site burada cüzdana öykünüyor ). Kitap satın al kapıda ödeme sloganı ise üşengeç dünyamıza renk katıyor.

Online kitap satışları bu denli yayılmışken ve de Türkiyedeki en ucuz kitap sitesi hangisidir ya da en iyi kitap sitesi hangisi soruları sürekli yükselirken biz de sizler için güvenilir kitap siteleri içeren bir kitap satış siteleri listesi hazırlayalım dedik. Yazımızda en iyi kitap satış siteleri yer alacak ve internetten kitap satışı konusuna biraz değineceğiz.

Bu kadar site tanıtmışken ardından bir de kitap önerileri yazısı ekleriz belki, kim bilir…

1) Pandora.com.tr

 

pandora
pandora

Pandora Kitabevi Beyoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüs,Koç Üniversitesi ve Nişantaşı’nda şubeleri bulunan hem online hem de mağaza üzerinden satış yapan bir kuruluştur. 1996 yılından beri Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş. adı altında iş ve işlemlerini yürütmektedir. Firma online satışlarda 90 TL üzerine bedava kargo hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca şubeden teslimat ve gece/gündüz motor kurye teslimatı seçeneklerini de sunmaktadır.

2) İdefix.com

 

idefix
idefix

1996 yılında kurulan İdefix, Türkiye’nin en büyük online kitap satış platformu olması konusunda iddialıdır. Sanal Kitap Fuarı etkinliğinden yayınevi sitesi işletmeciliğine, sabitfikir.com sitesinin yürütülmesinden yazar ormanlarına kadar geniş bir faaliyet alanına sahip olan İdefix aynı zamanda Türkiye’nin ilk e-kitap platformu kurucusudur.

3) KitapYurdu.com

 

kitapyurdu
kitapyurdu

Kitapyurdu.com, kökleri 1985’e kadar uzanan Repar Matbaacılığa ait bir kuruluştur. Okuyucunun aradığı kitabı rahatça, oturduğu yerden bulabilsin diye kurulan Kitapyurdu.com, ‘Vakit nakittir’ diyerek hem zamandan hem de paradan tasarruf edin diyor.

4) DR.com.tr

 

d&r
d&r

D&R ‘da 1996 yılı sonlarında kurulan ilk online kitap sitelerinden biri olma özelliğini taşıyor. Hem internet hem de fiziksel mağaza üzerinden satış yapan kuruluş sadece kitap değil kültür ve sanata dair aklınıza gelebilecek her ürünün pazarlamasını yapmakta. D&R aynı zamanda parti, gala, imza günü ve ürün lansmanları ile birçok alanda faaliyet göstermekte.

5) Ucuzkitapal.com

 

kitap satan siteler
kitap satan siteler

Ucuzkitapal.com ismi ile müsemma bir kitap satış sitesi. Düşük kargo ücretleri ve çeşitli kampanyaları ile okuyuculara 2007 yılından bu yana hizmet vermekte. Erdoğan Kitap Dağıtıma ait olan site, ziyaretçilerine esnaf dükkanı hissi ve sıcaklığı hissettirmekte.

Kitap satış siteleri yazımız burada bitiyor. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere…

CEVAP VER

Yorumunuzu Yazın
Adınızı Girin