Kobo E Kitap ( Kobo Free eBooks )

0
645
kobo e kitap
kobo e kitap

Kobo E Kitap

https://www.kobo.com/tr/tr/ebooks linki üzerinden ulaşabileceğiniz Kobo E kitap kütüphanesi sizlere ücretsiz e kitap ve ücretli e kitaplara ulaşma imkanı sunmaktadır. Kobo Türkiye için atağa geçmesinin ardından sektörün lideri konumunda olan e-kitap sitelerine alternatif olabilecek seviyede bir site ile karşımıza çıktı.

Kobo E-Kitap sitesi “Sizin İçin Önerilenler, En İyi 50 Günlük indirim, Ücretsiz e-Kitaplar, Çok Satanlar ve Editörün Seçtikleri” gibi başlıklar yer almaktadır.

Site; Bilim Kurgu ve Fantastik, Karikatürler ve Çizgi Romanlar, Biyografi ve Anı, Edebiyat, Kurgu Dışı, Çocuklar, Romantik. Polisiye ve Şüphe, İş dünyası ve Finans, Roman – Genç Yetişkin kategorileri altında, geniş bir yelpazede ebook satışı yapmaktadır.

Kobo AuraKobo Aura HDKobo Aura H2O ve Kobo Glo HD modelleri ile Türkiye varlığını üst seviyeye taşıyan ve tercih edilen e kitap okuyucu firması haline gelen Kobo, Free eBooks sistemi ile sektördeki öncü yüzünü gösteriyor.

Kobo Free eBooks Nedir?

kobo e kitap
kobo e kitap

Kobo Free EBooks, Kobo e kitap mağazasında yer alan belli kitapların aylık periyodlar ile ücretsiz e kitap kategorisine eklendiği sistemdir. Ücretsiz olarak kataloğa eklenen ebook lar, Kobo kullanıcıları tarafından kolayca edinile bilmektedir.

https://www.kobo.com/tr/tr/p/free-ebooks linki ile ulaşabileceğiniz Kobo Free eBooks sadece normal dönemde ücretli satılan kitapların ücretsiz sunumunu yapmıyor. Bunun dışında telif hakkı biten ve genel kullanıma açık olan kitapları da içerisinde barındırıyor.

Servisin sunduğu en güzel kolaylık ise, siteye giriş yaptıktan sonra seçtiğiniz ücretsiz e kitap için ‘indir’ seçeneğini tıkladıktan sonra cihazınızı senkronize ettiğinizde kitabın otomatik olarak e kitap okuyucunuza inmesi. Yani Kobo kitap yükleme işlemi çok kolay. Hizmetin olumsuz yanı ise henüz Türkçe dilinde kitapların sistemde yer almaması.

E-Kitap Fiyatları Yazımız İçin : E Kitap Fiyatları

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere…

 

CEVAP VER

Yorumunuzu Yazın
Adınızı Girin